Účetnictví
Mzdy
Daně
Profesionalita
Spolehlivost
Odpovědnost

Lidé

Lidé
Pravidelné činnosti, jako vedení personální a mzdové agendy a finančního účetnictví, jsou zajišťovány vlastními zaměstnanci v trvalém pracovním poměru. Naši zaměstnanci jsou průběžně školeni a vzděláváni, aby naše služby byly vždy na špičkové úrovni. Při organizaci práce dbáme na to, aby každý z našich zaměstnanců byl zastupitelný a aby tak veškeré práce pro naše klienty byly hotovy řádně a včas. Nepravidelné služby pro klienty, jako je např. poradenství v oblasti pracovního práva, zajišťujeme vlastními silami či spoluprací s externími experty - poradci a právníky, specialisty na pracovní právo. Všichni naši externí spolupracovníci jsou prověřeni dlouhodobou spoluprací.

Klíčoví členové našeho týmu:

Jaroslav Berka, společník a jednatel společnosti
Jako samostatný finanční účetní pracuje od roku 1996, nejprve jako OSVČ pro několik firem a od roku 2000 se zapojuje do vstupuje do společnosti. V současnosti se věnuje zejména metodickému vedení účetnictví, implementaci účetních systémů a zpracování daňových přiznání pro klienty. Má na starosti i provozní a ekonomické řízení společnosti Personnel Service.

Tomáš Berka, společník a jednatel společnosti
Po ukončení studia na obchodní akademii v roce 1994 začal pracovat jako samostatný účetní. Než v roce 2008 zakotvil v rodinné firmě, působil na pozicích ekonoma, pracovníka a vedoucího controllingu až po pozici finančního ředitele v různých společnostech. V roce 2003 úspěšně absolvoval studium MBA v programu Nottingham Trent University. Ve společnosti Personnel Service se věnuje svým klientům a marketingovým a obchodním aktivitám společnosti.

RNDr. Stanislav Hájek, daňový poradce (opr. č. 352), připravuje přiznání daně z příjmu právnických osob pro naše klienty a poskytuje komplexní poradenství v daňové oblasti.
 
Ing. Danuše Peková, auditorka (ev. č. 1341) a daňová poradkyně (opr. č. 1231), provádí audit účetnictví našich klientů.
 
Alena Drozdová, mzdová expertka a metodička s více než 20-ti letou praxí v oblasti zpracování mezd a personalistiky v desítkách firem.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.