Účetnictví
Mzdy
Daně
Profesionalita
Spolehlivost
Odpovědnost
Domovská stránka > O nás > Software

Software pro personalistiku a mzdy

Software

Software pro personalistiku a mzdy

Společnost Personnel Service, s.r.o. využívá pro zpracování mezd systém společnosti Nugget SW, s.r.o. Uvedený software používáme od počátku naší činnosti k maximální spokojenosti našich klientů. Systém je pravidelně aktualizován pro zabezpečení plného souladu s platnou legislativou. Systém je bohatě parametrizován a je možné jej konfigurovat pro konkrétní podmínky klienta, zejména s ohledem na jeho organizační strukturu, mzdový systém, číselníky, apod.

Pro oprávněné pracovníky klienta je možné nastavit přístup do naklížení do personálního a mzdového modulu. Bezpečnost je zajištěna jako nadstavba nad standardním zajištěním, poskytovaným operačním systémem. Systém neumožní neoprávněný přístup nebo zásah do datové základny. Klientská data jsou dokonale ochráněna proti přístupu neoprávněných osob. Systém Nugget umožňuje propojení s dalšími informačními systémy (např. SAP, Navision, Lotus Notes, Cominfo, Power Key, Duha, IMP, RON, a dalšími).

Účetní SW

Pro vedení účetnictví využíváme SW Duel od společnosti Ježek software s.r.o. Jedná se o program pro vedení podvojného účetnictví malých a středních firem. Je určen hlavně pro podnikatelské subjekty, ale mohou jej používat i rozpočtové a příspěvkové organizace, politické strany apod. Umožňuje vést účetní agendu včetně evidence DPH i vyřizovat korespondenci, fakturaci, objednávky, upomínky apod. Obsahuje nástroje pro snadné přizpůsobení vstupů a výstupů požadavkům uživatele. Pracuje pod operačním systémem Windows na spolehlivé technologii MS SQL a umožňuje sdílení dat na všech běžných typech sítí Windows 98/ME/NT/2000/XP/Vista/2007.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.